Каталог меблів

Гарантія

Вся наша меблева продукція супроводжується офіційною гарантією виробника

Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон фабрики-виробника.
Додатковою гарантією на меблеву продукцію є факт складання меблів нашими фахівцями.

Ми свідомо підбираємо постачальників тільки якісної меблевої продукції. Рідко, але, на жаль, іноді трапляється брак в стандартних упакованих виробах. Не хвилюйтеся, нічого страшного не трапиться. У таких випадках ми однозначно завжди займаємо сторону клієнта і підтримуємо його в будь-яких ситуаціях, пов'язаних з якістю продукції, заміною або поверненням. З нашого досвіду, меблеві фабрики теж завжди йдуть назустріч клієнту.

Перевіряйте отриманий товар

на предмет цілісності, відколів, подряпин, чи ціла упаковка. У разі порушення упаковки перевірте кількість і комплектність вмісту.

При самостійній збірці меблів, вам необхідно перевірити деталі на наявність пошкоджень (відколів, подряпин). При виявленні пошкодження призупиніть збірку, оскільки деталі меблів, зі слідами збірки, поверненню та обміну не підлягають.

Гарантія анулюється за умови, що замінна частина вже була встановлена, або є явні ознаки того, що деталь вже була використана. Наприклад, був вкручений гвинт або прорізано отвір, змінився колір, відтінок виробу.

При виявленні пошкоджень повідомте до відділу рекламацій (по телефону, зазначеному в товарному чеку при купівлі меблів). Зберігайте товарний чек, супровідну документацію та маркувальний лист на упаковці до кінця гарантійного терміну. Зберігайте заводську упаковку до закінчення складання, оскільки заміна пошкодженого виробу проводиться тільки в фабричній упаковці.

Рекламації приймаються тільки при наявності самого виробу або окремих елементів та в оригінальній упаковці. У разі недотримання вищевказаних вимог, рекламації не приймаються.

Рекламації, що виникли внаслідок неправильної зборки (самостійно проведеної покупцем), доставки і підйому (самостійно проведеної покупцем) або виникли внаслідок неправильної експлуатації, усуваються за рахунок покупця.

Гарантійні зобов'язання не поширюються у разі якщо:

 • порушені правила і умови експлуатації меблів;
 • відновлення та ремонт меблів здійснювались покупцем самостійно;
 • меблі пошкоджена в результаті дії домашніх тварин, вогню, агресивних рідин, а також з ознаками недбалого поводження;
 • змінена конструкція виробу або комплектуючих виробів покупцем;
 • збіг гарантійний термін;
 • якщо присутні дефекти, які були повідомлені або відомі покупцеві до продажу, і через яких покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, за якими на меблі була знижена ціна реалізації.

Повернення товару

Покупець має право протягом 14 днів обміняти на аналогічний або повернути придбаний товар (меблі), якщо товар не підходить формою, кольором або розміром, а також з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Обмін товару (меблів) або повернення вартості проводиться у разі якщо:

 • він не використовувався, не був у збірці (монтажі);
 • збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, фабричні ярлики;
 • неушкоджена упаковка;
 • присутній товарний чек, виданий покупцеві разом з товаром.

Розрахунок з покупцем проводиться виходячи з вартості товару на момент його покупки. У разі неможливості повернути гроші в день повернення товару - гроші повертаються за домовленістю сторін, але не пізніше 7 днів.

Відмова в заміні товару на новий або повернення грошей відбувається у разі якщо:

 • з моменту покупки товару, що підлягає обміну або поверненню, пройшло більше 14 днів;
 • товар шо повертається не є новим, тобто був в збірці (монтажі);
 • при перевірці якості продукту виявлені ознаки стороннього втручання (збірка, спроба монтажу, відсутність або пошкодження оригінальної упаковки).

Гарантія на складання меблів

Збірку меблів здійснюють професійні майстри-збирачі, що мають багаторічний досвід роботи.

Тому, інтернет-магазин меблів «УкраінськіМеблі» та її збирачі несуть повну відповідальність за якість складання меблів, за цілісність покриття підлоги і стін замовника.

Крім гарантії на меблеву продукцію, ми даємо гарантію на складання: від 9 до 18 місяців.